Výhody krabičkové diety

Příprava kompletních jídel ke konzumaci

Naše krabičky jsou připraveny k přímé konzumaci. Nemusíte nic dovařovat ani dochucovat. Dle dodaného jídelníčku tak pouze vyndaváte krabičky z ledničky, ohřejete je a rovnou se můžete pustit do jídla.

 

Ukázka porce krabičkové diety Fit strava.

Pět jídel na celý den

Jíst se má 5x denně a tak i od nás dostanete stravu rozdělenou do 5 samostatných porcí. Těšit se tak můžete na snídani, oběd a večeři proložené dvěma svačinami.

Správná skladba jídel zajištěná profesionály

Jídelníček je sestaven nutričními specialisty. Navíc aby se jídla a chutě příliš často neopakovaly, navrhuje náš jídelníček vícero specialistů najednou.

Kuchařské postupy zaručující minimální ztrátu živin a vitamínů

Krabičkovou dietu si nevaříme doma v kuchyni. Využíváme profesionálně vybavenou kuchyni hotelové restaurace a proškolené kuchaře, což zaručuje bezproblémový servis jak z hlediska hygieny, tak kvality jídla.

Odborný dohled

Nad procesem výroby i celým servisem dohlíží sama majitelka Petra Honzíková, která se tématu zdravého stravování věnuje již 7 let.

 

Osvědčení o rekvalifikaci Petra Honzíková.

 

Nahrazení či vynechání určité suroviny

Pokud ze zdravotních důvodů či chuťových preferencí chcete z připravované diety vynechat určitý typ jídel či surovin (pálivé, rajčata, uzeniny…), ozvěte se nám a domluvíme se.

Přejít na programy diety