Recenze krabičkové diety

Vyzkoušela jsem a nelituji!

O krabičkách jsem se rozhodovala hodně dlouho a dnes lituji, že jsem se nerozhodla dříve! Cítím se mnohem lépe, mám o hodně lepší náladu, což je super i pro moje nejbližší!

Ilona Hanáková, Plzeň

Cítím se výborně

Vaše krabičková dieta dobře chutná a má svůj efek. Po třech dnech se cítím výborně.

A. K., Plzeň

Se stravou jsem maximálně spokojena.

Poprvé jsem si u vás objednávala před téměř dvěma lety a nyní zaznamenávám zlepšení ve všech ohledech; rozmanitost stravy, dostatek ovoce a zeleniny, balení stravy. Jen bych uvítala možnost samostatného nastavení odběru, když např. potřebuji neplánovaně přerušit stravu apod. Jde o systém, který využívá Dieta v krabičcce.cz a lze si tak kontrolovat "svůj účet", kolik zbývá jídel apod. Stejně tak bych uvítala i odběrná místa v Praze, protože někdy se stává, že nemohu stravu převzít, ale přitom nepotřebuji přerušit..

A. M. T., Praha 6 - Dejvice

Není co namítat

Jsem velmi spokojená jak se stravou, tak ze servisem.
Není co namítat, vracím se k Vám ráda.

J. Š., Plzeň

Velice dobře hodnotím pomazánky, čerstvost ovoce a zeleniny

Velice dobře hodnotím paní se kterou jsem si dojednávala objednání a dovoz stravy. Ochotná vyslechnout co je vyhovující a co naopak. Dokáže vyjít vstříc dle potřeby zákazníka o stravu. Velice dobře hodnotím pomazánky, čerstvost ovoce a zeleniny. Asi 2x nebylo maso nejlepší, ale po konzultaci s paní se kterou stravu dojednávám, se to napravilo. Osobně bych stravu trochu ochutila. Vím, že není dobré moc sole, ale kořením se dá dobře dochutit. Většina hlavního jídla je bez chuti. Dopravu a balení stravy hodnotím velice dobře.

H. K., Plzeň Bolevec

Děkuji celému týmu

Jsem moc spokojená, určitě doporučím svým přátelům. Děkuji celému týmu :-)

J. K., Plzeň

Neskutečný pokrok!

Objednala jsem si po doporučení svého bratra. Byla jsem plná očekávání a musím přiznat i jisté dávky nejistoty. Těšila jsem se moc na první závoz a ten opravdu zapůsobil. Jak chuťově, tak vzhledem. První týden, jsem pociťovala hlad neb jsem si objednala dietu 5tis KJ. Zároveň jsem se ale objednala na výživové poradenství a tam mě paní Čmejrková sdělila spoustu věcí, které jsem nevěděla a které jsme spolu upravily. Zvýšila mi také množství KJ. Cítím se teď pohodověji né tak hladově a jde to krásně. Strava je velmi pestrá a chutná. Konečně jsem se po delší době odhodlala zajít i na cvičení. Na sobě po měsíci zaznamenávám změny. Nečekala a nechtěla jsem velmi rychlé úbytky. Jde to velmi pozvolna a to je asi to pravé. Vřele mohu doporučit všem a já už se velmi těším na další chvilinku výživového poradenství. Přestávám se bát i osobní váhy a metru a to je pro mě neskutečný pokrok!!! Děkuji

J. M., Plzeň Slovany

Nemám co dodat

Prvně v životě držím dietu a je mi fajn - nemám co dodat....

V. M., Plzeň

Jsem opravdu spokojená

Jídlo je chuťově velice dobré a jsem celkově opravdu spokojena. S programem budu pravděpodobně pokračovat.

M., Praha

Děkuji a doporučuji ostatním.

Po několika letech odběru “krabiček” končím, protože odcházím do důchodu a měním bydliště. Krabičky mi pomohly řešit stravování při časově náročném zaměstnání. Často mne doprovázely na služebních cestách a budily závist hladovějících kolegů na dlouhých poradách. Pomohly mi udržet si linii a životní energii, ušetřily mi mnoho času. Jejich obsah mi někdy chutnal více, někdy méně, ale byly vždy dodávány včas a s úsměvem. Firma pružně reagovala na přerušování odběru a změny dané například delšími pobyty mimo Plzeň. Děkuji a doporučuji ostatním.

J. C., Plzeň

Perfektní domluva a komunikace!

Byla jsem velice mile překvapena, jak může být fit a zdravé jídlo chutné a pestré! Spokojená jsem byla také s dovozci krabiček, s kterými vyla perfektní domluva a komunikace!! Krabičky šetří můj čas a já se mohu věnovat více svým koníčkům a práci. Přeji hodně spokojených klientů.

I. J., Plzeň

Nemám žádné výhrady

Některá jídla jsou zvlášť dobrá (špenát a vepřové). Čokoláda vs. ananas potěšil, k snídani mi chutnaly pomazánky. Jen při jogurtu, který neměl víčko, se trochu vylilo do krabičky, když jsem si sváču nesla do práce. Krabičková dieta svůj účel splnila na 1. Nemám žádné výhrady, vše fungovalo na 100 %. Děkuji

M. K., Praha

Určitě Vás doporučím dál!!

Vaše krabičky jsem si od začátku oblíbila a naprosto mi vyhovují! Nejvíc oceňuji to, že člověk nemusí do obchodu, vařit a umývat nádobí. Vše je bez práce a za fajn cenu. Určitě Vás doporučím dál!!

K. L., Plzeň

Vše bylo fajn a v pořadku

V našem případě, kdy jsme z důvodu narození potomka potřebovali manželce odlehčit tím, že nebude muset vařit, byla krabičková dieta skvělou volbou! Vše bylo fajn a v pořádku. Děkujeme.

A. R., Praha

Se službou jsem spokojená

Fit-stravu odebírám dlouhodobě. Během několika prvních měsíců jsem postupně shodila 8 kg a tuto hmotnost si držím už druhý rok systémem Fit-strava + občas něco navíc. Se službou jsem spokojená. Občas mi něco chutná méně, ale to je asi normální, když se vaří zdravě pro tolik strávníků. Často služebně cestuji a rozvoz se vždy přizpůsobí mým časovým možnostem.

J. P., Praha

Jsem maximálně spokojena!

Jsem maximálně spokojena. Změna stravy mi dodala především super pocit a i shozené kilogramy. Zkoušela jsem několik diet, ale krabičky jasně vyhrály právě nejen kvůli shozeným kilogramům, ale hlavně kvůli pocitu a energii. Zpočátku jsem měla hlad, ale pak jsem si zvykla a jídlo 5x denně vyhovuje. Vřele doporučuji všem.

P. N. , Plzeň

Jídlo je pestré a dobré

Jako chlap určitě ocením na krabičkové dietě to, že hlavně ušetří můj čas (kterého je už takto po málu) a ještě kdyby si měl člověk vařit sám. Jídlo je pestré a dobré (zvlášť mi chutnaly jogurtové domácí dezerty s ovocem). A navíc se dostavily i výsledky. Děkuji

F. G., Plzeň

Cílem bylo shodit 10 kg

Mým cílem bylo shodit 10 kg, které jsem “získala” nepravidelným stravováním a stresem v náročném zaměstnání. Podařilo se mi bez problémů postupně snižovat hmotnost a po dosažení cíle se držet dál. Krabičková dieta mi plně vyhovuje - nemusím ve dnech, kdy jsem doma sama, vůbec nakupovat, vařit, mýt nádobí, ale ani se vážit a počítat.

J. C., Plzeň