Páni - zdravá linie

Předepsaná energetická hodnota – 10 000 kJ/den

Nyní akce: Kupte si měsíční program (min. 20 dní) a získejte diagnostiku zdarma!

Pánové, nemáte čas hlídat si svůj jídelníček, ale přesto byste se chtěli cítit zdravě, fit a vědět, že se stravujete v souladu se zdravým životním stylem? Pak je tu pro vás tento program.

Páni Zdravá linie přináší jídelníček zajišťující pestrost a správnou skladbu stravy. Je vhodný pro muže, kteří jsou spokojeni se svou váhou, chtěli by si ji udržet a zdravě a plnohodnotně se stravovat. Cílem programu je udržet tělo v harmonii a rovnováze. Bude-li se cítit vaše tělo zdravě, bude svěží i vaše mysl.

A jak to funguje? Každou neděli, pondělí a středu večer vám přivezeme FIT-stravu kamkoli si budete přát. V neděli obdržíte program na pondělí, v pondělí a ve středu na následují dva dny. Vy už jen uložíte krabičky do ledničky (max. teplota 8 °C) a průměrně každé 3 hodiny jednu krabičku vyndáte a sníte. Návod na ohřev či další možné zpracování budete mít přiložený u jídelníčku objednaného programu.

Bojíte se, že vám nebude chutnat? Objednejte si FIT-stravu jen na jeden den a vyzkoušejte ji.

S FIT-stravou si nemusíte už dělat starosti, zda dostatečně jíte, co jíte a zda přijímáte všechny důležité živiny. Přenechte starosti o vaši stravu nám.

Vyberte si délku programu:

Zobrazeno 5 výsledků

Zobrazeno 5 výsledků