Dámy - zdravá linie

Předepsaná energetická hodnota – 8 000 kJ/den

Nyní akce: Kupte si měsíční program (min. 20 dní) a získejte diagnostiku zdarma!

Jste se svou hmotností spokojená, ale nedokážete se přimět k tomu, abyste si připravovala pestré, zdravé a nutričně i kaloricky vyvážené pokrmy, s nimiž si váhu udržíte a budete fit? Svěřte to nám.

Nejen pro ty, kteří chtějí zhubnout, je FIT-strava. Vyjdeme vstříc všem příznivcům zdravého životního stylu. Pro ně máme program Zdravá linie. Pro ženy je sestavený na příjem 8 000 kJ na den. Obsahuje zdravé, nutričně vyvážené pokrmy mající veškeré potřebné živiny a vitamíny.

A jak náš program funguje? Každou neděli, pondělí a středu večer vám přivezeme FIT-stravu kamkoli si budete přát. V neděli obdržíte program na pondělí, v pondělí a ve středu na následují dva dny. Vy už jen uložíte krabičky do ledničky (max. teplota 8 °C) a průměrně každé 3 hodiny jednu krabičku vyndáte a sníte. Návod na ohřev či další možné zpracování budete mít přiložený u jídelníčku objednaného programu.

Bojíte se, že vám nebude chutnat? Objednejte si FIT-stravu jen na jeden den a vyzkoušejte ji.

Udržujte si svou štíhlou postavu a zároveň mějte energii na vše, co vás během dne čeká. Přenechte starosti o vaši stravu nám.

Vyberte si délku programu:

Zobrazeno 5 výsledků

Zobrazeno 5 výsledků