Dámy - hubnutí

Předepsaná energetická hodnota – 5 000 kJ/den

Nyní akce: Kupte si měsíční program (min. 20 dní) a získejte diagnostiku zdarma!

Dámy, přibraly jste, nebo se vám dlouhodobě nedaří shodit? Pusťte se do boje s přebytečnými kilogramy prostřednictvím tohoto programu.

Program Dámy Hubnutí představuje kaloricky a nutričně vyvážený jídelníček, s nímž se budete cítit fit a přitom vám pomůže zbavit se nežádoucího tuku, nikoliv svalové hmoty. Redukce váhy bude pozvolná, pro tělo přirozená a tím se minimalizuje riziko jojo efektu. Úbytek váhy dodržováním programu alespoň po dobu 1 měsíce je průměrně 4 – 6 kilogramů.

A jak to funguje? Každou neděli, pondělí a středu večer vám přivezeme FIT-stravu kamkoli si budete přát. V neděli obdržíte program na pondělí, v pondělí a ve středu na následují dva dny. Vy už jen uložíte krabičky do ledničky (max. teplota 8 °C) a průměrně každé 3 hodiny jednu krabičku vyndáte a sníte. Návod na ohřev či další možné zpracování budete mít přiložený u jídelníčku objednaného programu.

Bojíte se, že vám nebude chutnat? Objednejte si FIT-stravu jen na jeden den a vyzkoušejte ji.

Hubněte dodržováním nutričně a kaloricky vyváženého jídelníčku. S naší krabičkovou dietu to jde bez hladu, počítání kalorií, nakupování. Přenechte starosti o vaši stravu nám.

Vyberte si délku programu:

Zobrazeno 5 výsledků

Zobrazeno 5 výsledků