úvodní Slavíme narozeniny - zhubněte do plavek za akční cenu


Slavíme narozeniny - zhubněte do plavek za akční cenu

 

Komplexní služby díky kterým za pouhé 2týdny můžete docílit zázraků :

- 2x týdenní program (bez sobot) krabičkové diety Fit-strava s dopravou zdarma

- diagnostika tělesného stavu a poradenství v hubnutí

- 4x cvičení na stroji Rolletic včetně zábalů

- 2x přístrojová lymfodrenáž Ballancer Pro

 

To vše za akční cenu 3 899Kč z původní ceny 4970Kč.

Zakupte v našem e-shopu, v Rolletic centru HezkeZadky.cz, v centru Fit&Cool, na telefonním čísle 774 799 498.

Naše krabičková dieta obsahuje nutričně i kaloricky vyvážené jídlo s optimálním množstvím bílkovin, sacharidů a tuků, které jsou rozloženy do pěti denních porcí, aby hubnutí bylo co nejefektivnější. Důraz je kladen zejména na kvalitu, a proto naši krabičkovou dietu připravují nutriční a výživový specialisté, abyste hubli zejména tuk, nikoli svalovou hmotu.

Na diagnostickém přístroji zjistíme váš tělesný stav, ze kterého budeme vycházet. Při sezení s nutričním poradcem dále zjistíte vše o správném a efektivním hubnutí, správné stravě, pomoci při hubnutí, detoxikaci těla a další zajímavosti.

Jistě znáte pozitivní působení masážního stroje Rolletic. Rolletic je vyjímečný masážní a rekondiční stroj pro mechanickou masáž využívající efektu stimulace akupresurních drah prostřednictvím rotujících vřeten.Masáže na stroji Rolletic ovlivňuje metabolismus tukových tkání a urychluje vyprazdňování povrchových žil a lymfatických cév. Během cvičení dochází i k uvolnění bloků svalových skupin, srůstů, změkčení jizev a zpevnění podkoží.

Ballancer Pro je unikátní systém poskytující vysoce efektivní a bezpečnou lymfatickou masáž. Je navržen pro zmírňování projevů celulitidy a otoků končetin v důsledku primárního, nebo sekundárního lymfatického edému. Obecně se dá říci, že přístrojová lymfodrenáž je v současné době jedna z nejúčinnějších metod při potlačování projevů celulitidy za velmi příznivou cenu. V kombinaci s Rolleticem vykazují viditelné výsledky již po první celkové proceduře.

 

 

 

 

 

Potřebujete poradit?

Vyzkoušejte našeho
nutričního poradce.

ZDE

Copyright

Obchodní podmínky

© 2011 HPB Group s.r.o.
Fit strava, krabičková dieta