úvodní O hubnutí Základy dietní stravy


Základy dietní stravy

Většina lidí má stále v mysli uloženo, že „co je zdravé, není dobré“, o vyvrácení tohoto zastaralého tvrzení se už dlouhou dobu snaží dietologové i výrobci biopotravin. Ale bio potraviny neznamenají automaticky dietní stravu. Jsou prostě jenom lepší pro náš organismus, a to je celé. Dietní strava nejsou potraviny, které lze najít v obchodě s nějakou zvláštní značkou.

Dietní strava se musí stát částí vašeho životního stylu. Nesmíte se přežírat, dodržujte správné denní dávky. To znamená, že pokud budete jíst pět malých porcí denně, může se dietní stravou stát v podstatě cokoliv a vy máte podstatnou část cesty za vysněnou postavou za sebou. Základem správného životního stylu je samozřejmě dietní strava. Pokud bude vaše tělo dostávat živiny, které potřebuje, naučí se s nimi správně zacházet a váš metabolismus se zrychlí. Tuky se budou lépe spalovat a vy se dočkáte toho úžasného slova: „hubnutí“.

Dietní strava by neměla zahrnovat smažená, tučná a sladká jídla, protože všechny zde vyjmenované se ukládají do tuků a porce jídel by měly být přiměřené.

Nejlepším řešením je vyzkoušet si FIT-Stravu - která Vám denně přiveze 5 porcí nutričně vyváženého, velice chutného a čerstvého jídla, nemusíte nic počítat a vše máte připraveno od profesionálů.

 

Potřebujete poradit?

Vyzkoušejte našeho
nutričního poradce.

ZDE

Copyright

Obchodní podmínky

© 2011 HPB Group s.r.o.
Fit strava, krabičková dieta